0

سایت جدید خیلی سبز

۲۷ آذر, ۱۴۰۰

سایت جدید

 

(( خیلی سبزی های عزیز، برای ارتقای کیفیت سایت خیلی سبز با توجه به نظرات شما در حال آماده کردن سایت جدید هستیم. از امروز علاوه بر سایت فعلی، می‌توانید از سایت جدید به آدرس https://beta.kheilisabz.com نیز خرید کنید و خوشحال خواهیم شد که نظرتون رو هم درباره‌اش از طریق ارسال ایمیل به آدرس beta@kheilisabz.com برامون بگید. ))

کتاب هوش مالتیپل نهم

۱۷ آذر, ۱۴۰۰

کتاب هوش مالتیپل نهمهوش مالتیپل نهم تیزهوشان خیلی سبز منتشر شد!
کتاب هوش مالتیپل نهم خیلی سبز با جدیدترین استانداردهای جهانی هوش تالیف شده تا بهتون کمک کنه مثل یه نابغه فکر کنین!
احتمالا می‌دونین که آزمون‌های تیزهوشان مدتیه تغییر کردن و به‌روز شدن و حالا بیشتر از هرچیزی روی مفاهیم جدیدی مثل مهارت‌های چندگانه‌ی هوش تاکید دارن. اما این مهارت‌ها چیان؟
هوش کلامی، که به درک مطلب و توانایی ما توی ارتباط برقرار کردن از طریق کلمه‌ها برمی‌گرده.
استدلال، تحلیل و منطق، که به توانایی ما توی تحلیل مسائل مختلف و نتیجه‌گیری مربوطه.
هوش تصویری، که همونطوری که از اسمش معلومه یعنی توانایی‌های ما توی پردازش چیزهایی که می‌بینیم.
هوش ریاضی و هوش محاسباتی که از خیلی قدیم معروفن و به توانایی‌‌های ذهنی حساب و کتاب کردن گفته می‌شن.
سرعت و دقت، که شامل مهارت‌هایی مثل سرعت عمل و تمرکز می‌شه.
کتاب هوش مالتیپل نهم خیلی سبز به همه‌ی این مباحث پرداخته تا همه‌ی نیازهای شما برای نتیجه گرفتن توی آزمون تیزهوشان یا مسابقات علمی مختلف رو برطرف کنه. تازه، با تقویت این مهارت‌ها مطمئنا توی زندگی روزمره و درس‌هاتون توی مدرسه هم نتایج خیلی بهتری می‌گیرین.
این کتاب‌ها شامل درس‌نامه‌هایی هستن که نکته‌های مهم مربوط به تقویت مهارت‌های هوش چندگانه رو بهتون یاد می‌دن و بعد هم تست‌هایی برای تقویت این مهارت‌ها واستون در نظر گرفته شده. نمونه‌ی سوال‌های آزمون‌های تیزهوشان از سال 85 تا الان هم توش هست تا توی رقابت با بقیه‌ی تیزهوش‌ها جلو بیفتین.

کتاب سه گانه هوش کلامی و درک مطلب ششم!

۲۵ آبان, ۱۴۰۰

سه گانه ی هوش

کتاب هوش کلامی و درک مطلب ششم از مجموعه کتاب های سه گانه هوش در پایه ششم است که در این کتاب به صورت تخصصی روی هوش کلامی کار شده است. هوش کلامی از مهم ترین و پر سهم ترین مباحث در سوالات آزمون تیزهوشان در سال های اخیر بوده است بنابراین اهمیت بسیار ویژه ای برای قبولی در آزمون های تیزهوشان دارد. مخاطب هدف این کتاب کسانی هستند که قصد دارند به صورت تخصصی هوش کلامی را با درسنامه آموزش ببینند و یا در دوران جمع بندی تمامی تیپ های آزمون های تیزهوشان و هوش کلامی را با این کتاب دوره و جمع بندی کنند. سایر ویژگی های این کتاب به شرح زیر است.

  1.  طبقه بندی هوش کلامی در 45 تیپ تخصصی به صورت کاملا مهندسی شده
  2. هر تیپ دارای درسنامه ای کاربردی است که در آن ساختار سوالات آن تیپ به طور کامل توضیح داده شده است و هم چنین روش حل سوالات آن تیپ در قسمت ترفند به طور کامل توضیح داده شده است که با خواندن آن می توان روش حل سوالات آن بخش را به طور کلی دریافت کرد. هم چنین در هر درسنامه 2 سوال حل شده داریم که با پاسخ کامل و تشریحی آمده است جهت آمادگی بیشتر و بهتر برای درک آن تیپ و حل سوالات
  3. کتاب دارای 1320 سوال است
  4. سوالات هر تیپ با چینش آسان به سخت و آموزشی اماده سازی شده اند که در هر تیپ تمامی سوالات آزمون های تیزهوشان اخیر تا 1400 و تمامی سوالات مهم که امکان مطرح شدن در آزمون تیزهوشان دارند را آورده ایم. در ورژن جدید سوالات چالشی و سخت نیز به سوالات هر تیپ اضافه شده است که دارای کیفیت بسیار خوبی هستند
  5. در پایان پاسخگویی به سوالات می توان ادعا کرد دانش آموز می تواند به تمامی سوالات مربوط به آن تیپ پاسخ خواهد داد و به طور کامل روی مبحث مطرح شده مسلط خواهد بود
  6. پاسخ تشریحی این کتاب بسیار جامع و با توضیح قانع کننده و کامل است که دانش آموزان با مطالعه آن میتوانند آموزش خود را کامل کرده و در صورت داشتن ایراد به خوبی سوال را تحلیل کنند.

تربچه، یادگیری و تفریح برای کودکان

۳۰ شهریور, ۱۴۰۰

کتاب‌های تربچه، برای خیلی سبزی‌های کوچیک‌تر طراحی و تالیف شدن. این کتاب‌ها که برای 3 تا 6 ساله‌ها مناسب هستن، با هدف تشویق کودکان به پرورش و رشد استعدادهای مختلف و اساسی مثل ریاضی و علوم و مهارت‌هایی مثل حل ماز و پازل، الگویابی و پیدا کردن اشکال پنهان و حل سودکو عرضه شدن. این کتاب‌ها با تصویرسازی‌های جذاب، یادگیری و مهارت‌آموزی رو از طریق بازی و سرگرمی جلو می‌برن و کمتر به درس و مشق و تمرین شباهت دارن. کتاب‌های تربچه یه شیوه‌ی مناسب برای آماده کردن ذهن بچه‌ها برای درک مسائل پیچیده‌تر و رفتن به سمت فضای آموزشی هستن.

کتاب‌های تست زیست جامع جدید خیلی سبز منتشر شد!

۱۸ مرداد, ۱۴۰۰

زیست جامع ۱۴۰۱ با جدیدترین تغییرات در دو جلد منتشر شد. این دوتا کتاب همه‌ی دروس زیست دهم، یازدهم و دوازدهم رو پوشش می‌دن. جلد اول بیشتر از ۴۳۰۰ تا تست داره که از دل خط به خط و تصویر به تصویر کتاب‌هاتون، مطابق با کنکور نظام جدید تالیف شدن. جلد دوم علاوه بر پاسخنامه‌ی تشریحی، کلی درس‌نامه و جدول‌های جمع‌بندی و مقایسه‌ای داره. زیست کنکور امسالتون رو به خیلی سبز بسپارین.