• ورود به سايت
 • 0

  تست علوم و فنون دهم منتشر شد!

  22 مرداد, 1398

  سلاااام دهمی های انسانی
  چطورین؟
  امسال یه کتاب تست علوم و فنون دهم جدید داریم براتوووون
  خب حالا بریم سراغ کتاب و یه سری توضیح بدیم که بیشتر با این کتاب جدید آشنا بشین
  توو بخش تاریخ ادبیات و سبک شناسی،مواجه شدن با پاراگراف های طولانی باعث میشه بعضی نکات مهم از دستت در برن،ضمن این که چون کاملا حفظیه،ممکنه خسته کننده بشه برات،سعی کردیم درسنامه های این بخش رو تا حد ممکن با انواع کادرها و جدول ها و نمودارها و….هم برات جذاب تر کنیم هم نکات رو جدا جدا و طبقه بندی شده پیش چشمت بذاریم.
  توو بخش آرایه ها اول اصل نطلبو شرح دادیم و بعد تا حد نیاز نکته هایی رو که به درد جواب دادن به سوالات و تست ها میخورن،آوردیم.
  توو بخش عروض،علاوه بر شرح کامل نکات،توو جدولای تقطیع درسنامه بخشای چالش برانگیز رو با ستاره معلوم کردیم تا همون اول یادگیری گیج نشی.
  توو تست ها دقت کردیم که سطح بندی رعایت شه،تست ها مبتکرانه باشه و تا حد امکان تست تکراری کم داشته باشیم،پاسخ ها هم جامع و کاملن.گاهی وقتا راه حل ها با درسنامه ظاهرا متفاوتن تا انواع و اقسام روش های حل مسئله برات آشنا باشه.
  خلاصه این که با خوندن دقیق درسنامه،تست و پاسخ هر بخش،میتونی با خیال راحت مطمئن باشی که به اون مبحث مسلط شدی.

  برای سفارش و دانلود بخشی از پی دی اف کتاب روی عکس کلیک کن!

  7+
  ارسال به دوست من
  FacebookGoogle+LinkedInTwitter  

  ایمیل شما منتشر نمی شود فیلد های ستاره دار الزامی می باشند


  عدد
  *****
  را با عدد
  *****
  جمع کنید و نتیجه را در
  *****
  ضرب کرده و بر
  *****
  تقسیم کنید و نتیجه را منهای
  *****
  کنید ؛
  هرچی به دست آوردید را در کادر زیر بنوسید - توجه داشته باشید استفاده از ماشین حساب مجاز نبوده و باید حتما با ذهن حساب کنید ،
  خیلی ببخشید که هر بار باید موقع نظر دادن این قدر محاسبه کنید ، این کار فقط و فقط برای جلوگیری از نظر دادن ربات های خیلی بد طراحی شده است .  نظر شما