• ورود به سايت
 • 0

  کتاب کار علوم پیش دبستانی منتشر شد!

  ۱۳ شهریور, ۱۳۹۶

  مربی گرامی، پدر و مادر عزیز سلام!
  نوشتن و چاپ کتاب برای نوآموزان (پیش دبستانی) خیلی هیجان‌انگیز است! اما می‌دانیم هر کتابی هر چقدر هم خوب تهیه شده باشد بدون کمک و هدایت آموزش‌دهنده‌اش، دستاورد قابل‌توجهی نخواهد داشت و باور داریم که آموزش اصلی و اساسی در دوره‌ی پیش‌دبستانی بر عهده‌ی بزرگ‌ترهاست.
  بسته ی اول پیش‌دبستانی ما شامل این کتا‌ب‌هاست:
  ریاضی و هوش، علوم، زبان‌آموزی و آمادگی برای نوشتن

  «کتاب کار علوم از 4 قسمت زیر تشکیل شده:
  – «آشنایی با گیاهان» که در آن سعی کرده‌ایم تا نوآموزان با هویت گیاه، شرایط زندگی و عوامل رشد و…. آن آشنا شوند.
  – «آشنایی با حیوانات» در آن سعی کرده‌ایم که نوآموز بتواند بیشترین تعداد تصویر از حیوانات محتلف را دیده و با کمک مربی به ذهن بسپارد و در عین حال با فایده‌ها و خطرات آن‌ها آشنا و در نهایت حیوانات را بیشتر دوست داشته باشد.

  – «آشنایی با بدن من» که در آن نوآموزان با هویت جسمی خود بیشتر آشنا می‌شوند، حواس پنجگانه و عملکرد اعضای بدن خود را می‌شناسند و متوجه اهمیت مواظبت از بدن خود می‌شوند، همچین در این قسمت بر بهداشت و حفظ سلامتی بدن نیز تاکید شده است.
  – «آشنایی با جهان ما» که در آن توجه نوآموز را به پیرامون خود، طبیعت و زمین و آسمان معطوف کرده‌ایم تا جهان را ببیند. در این قسمت در مورد خطرهای احتمالی که نوآموز ممکن است در زندگی با آن‌ها روبرو شود نیز توصیه هایی کرده‌ایم!

  برای دانلود pdf بخشی از کتاب و سفارش کتاب روی عکس کلیک کن!

  182+
  ارسال به دوست من
  FacebookGoogle+LinkedInTwitter  

  ایمیل شما منتشر نمی شود فیلد های ستاره دار الزامی می باشند


  عدد
  *****
  را با عدد
  *****
  جمع کنید و نتیجه را در
  *****
  ضرب کرده و بر
  *****
  تقسیم کنید و نتیجه را منهای
  *****
  کنید ؛
  هرچی به دست آوردید را در کادر زیر بنوسید - توجه داشته باشید استفاده از ماشین حساب مجاز نبوده و باید حتما با ذهن حساب کنید ،
  خیلی ببخشید که هر بار باید موقع نظر دادن این قدر محاسبه کنید ، این کار فقط و فقط برای جلوگیری از نظر دادن ربات های خیلی بد طراحی شده است .  نظر شما