• ورود به سايت
 • 0

  کتب درک متن دوم تا ششم خیلی سبز!

  ۲۹ شهریور, ۱۳۹۶

  همین چند سال پیش بود که با خوندن نتایج آزمون بین‌المللی پرلز که تو کشورمون برگزار شده بود، جا خوردیم و کلی ناراحت شدیم. آخه وضعیت رتبه دانش‌آموزای ایرانی اصلا خوب نبود و چنگی به دل نمی‌زد. بچه‌های ایران بین چهل و پنج کشور در جایگاه ضعیف چهلم قرار گرفته بودن!! اونجا بود که تصمیم گرفتیم آستینامونو بالا بزنیم و برای بچه‌های خوب کشورمون یه کاری بکنیم!!

  آزمون پرلز آزمونی که دانش رو اندازه نمی‌گیره، بلکه فقط خوندن و درک مطلب آدم‌ها رو می‌سنجه. برای همین ما هم شروع کردیم به تولید کتاب‌هایی‌که هدفش سنجش همین موضوع بود و اسم این کتاب‌ها رو گذاشتیم “درک متن”!!
  کتاب‌های درک متن شامل متن‌ها و داستان‌هایی هست که متناسب با پایه‌های تحصیلی مختلف دبستان طراحی شده و در انتهای هر داستان یه سری سوال استاندارد، سواد خوندن و درک متن دوستای دبستانی‌مون رو می‌سنجه.
  از الان بی صبرانه منتظر خبرهای خوب بچه‌های ایران تو آزمون پرلز هستیم……….!

  برای دانلود pdf بخشی از کتاب و سفارش کتاب روی عکس کلیک کن!

   

   

  13+
  ارسال به دوست من
  FacebookGoogle+LinkedInTwitter  

  ایمیل شما منتشر نمی شود فیلد های ستاره دار الزامی می باشند


  عدد
  *****
  را با عدد
  *****
  جمع کنید و نتیجه را در
  *****
  ضرب کرده و بر
  *****
  تقسیم کنید و نتیجه را منهای
  *****
  کنید ؛
  هرچی به دست آوردید را در کادر زیر بنوسید - توجه داشته باشید استفاده از ماشین حساب مجاز نبوده و باید حتما با ذهن حساب کنید ،
  خیلی ببخشید که هر بار باید موقع نظر دادن این قدر محاسبه کنید ، این کار فقط و فقط برای جلوگیری از نظر دادن ربات های خیلی بد طراحی شده است .  نظر شما