• ورود به سايت
 • 0

  طالع بینی کنکور…..این تیر ماهی مغرور اما احساساتی!

  ۲۲ تیر, ۱۳۹۵

  کنکورم یه تیرماهی،مثل همه ی تیر ماهی ها! اگه با خصوصیات این دوست تیرماهی بیشتر آشنا بشید،راحت تر میتونید باهاش کنار بیاید!

  درون بین و خلاق! امان از این تیرذماهی ها……کنکور جان گاهی میره سراغ نکته های درونی و مفهومی!دیده شده گاهی از توی پاورقی ها هم سوال داره…..کافیه شما هم درون بین بشین و یه کم بیشتر به اینجور نکته ها دقت کنید! دوستمون خلاق هم هست.مثلن یه نکته یا موضوعی که پارسال سوال بوده رو،امسال با یه شکل دیگه سوال میده!بنابراین دیدن سوال های سالهای قبل خیلی کمکتون میکنه تا از پس این کنکور تیرماهی بر بیاین!

  هوشیار و محتاط! کنکور جان حواسش به همه چی هست!سعی میکنه همه ی دانسته های شما رومورد سنجش قرار بده،از مطالب سالهای مختلف،درس ها،تمرین ها ….. همه چی!بنابراین شما هم سعی کنید در مقابل خیلی هوشیار عمل کنید! با دقت زیاد سوال ها و گزینه ها رو بخونید و هول نشید!البته دوستمون محتاط هم هست و تا جای ممکن سوالهایی که میده در محدوده ی کتاب درسیه و چیزی خارج از اون نمیده! پس کافیه که به مطالب درسی خودتون مسلط باشین!

  مهربان و دلسوز…! الهی…! به خدا کنکور مهربونه….!همینکه همه با هم،یه امتحان یه جور و یه مدل میدید نشونه ی مهربونی کنکوره! تازه….! بیشتر سوال های کنکور،سوال های واضح و مشخص هستن،اونم از قسمتهای تابلوی کتاب های درسی! اگه رسیده باشید یه دور کتاب ها و نکات مهمشون رو نگاه کنید،مطمئنن از پس اکثر تست های کنکور بر میاین!اگه کنکور دلسوز نبود که هر سال این همه قبولی،اونم از جاهای مختلف ایران و شهرهای دور و نزدیک نداشت….! با این دوست تیرماهی مهربون،دوست باشید!ازش نترسید و باهاش بی استرس برخورد کنید تا اونم کمکتون کنه به هدفهاتون برسید و آینده ی خوبی واسه خودتون بسازید…!

  0
  ارسال به دوست من
  FacebookGoogle+LinkedInTwitter  

  ایمیل شما منتشر نمی شود فیلد های ستاره دار الزامی می باشند


  عدد
  *****
  را با عدد
  *****
  جمع کنید و نتیجه را در
  *****
  ضرب کرده و بر
  *****
  تقسیم کنید و نتیجه را منهای
  *****
  کنید ؛
  هرچی به دست آوردید را در کادر زیر بنوسید - توجه داشته باشید استفاده از ماشین حساب مجاز نبوده و باید حتما با ذهن حساب کنید ،
  خیلی ببخشید که هر بار باید موقع نظر دادن این قدر محاسبه کنید ، این کار فقط و فقط برای جلوگیری از نظر دادن ربات های خیلی بد طراحی شده است .  نظر شما